Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 130 common:people_all_forms

Official name:
Бродівська гімназія імені Івана Труша Бродівської міської ради Львівської області
EI type:
General education institution
Locality:
м. Броди
Address:
80600, Львівська область, місто Броди, вулиця Коцюбинського, 2
phone numbers:
+3803266 43104 (секретар)
+3803266 27991 (директор)
+3803266 27593 (заступники)
brodyg@ukr.net

Напередодні свята Миколая для військовослужбовців, які сьогодні захищають нашу землю від агресора, гімназисти та їхні батьки зібрали і передали солодощі, каву, чай, консерви, предмети гігієни, медикаменти. Також різноманітні необхідні речі для наших захисників: бінокль, термобілизну, теплі речі, самонадувний матрац, рацію, намет, каремат.
Українські воїни повинні відчувати нашу підтримку, тепло щирих сердець, те, що вони не самотні, що ми думаємо і переживаємо за них.

12 січня о 22:11 | Кашуба І. Д. | no comments

28 грудня 2022 року в Бродівську гімназію імені Івана Труша вкотре завітав Святий Миколай в особі директора Департаменту освіти Львівської військової адміністрації Олега Паски, начальника відділу освіти Золочівської РДА Володимира Бартошика, начальника відділу освіти Бродівської міської ради Миколи Сторожука, які передали Бродівській гімназії ім. І.Труша 10 CromeBook-ів для вдосконалення і покращення навчально-виховного процесу з учнями гімназії.

30 грудня 2022 о 18:40 | Кашуба І. Д. | no comments

Сюжет ТРК "Броди"

23 грудня 2022 о 21:15 | Мельник Ю. В. | no comments

Традиційно свято Миколая у гімназії пройшло з перегляду театралізованої вистави і одержанням смачних подарунків. Майже дев'яносто гімназистів пільгових категорій одержали від Миколая смаколики.

19 грудня 2022 о 19:54 | Кашуба І. Д. | no comments

5-7 грудня 2022 року в Бродівській гімназії імені ІванаТруша відбулося 6 сесій інноваційного проєкту «Tolocar» у Бродах, який проводився за підтримки БФ «Карітас-Броди» та проєкту «Екстрена підтримка вразливих ВПО у Львівській області»

18 грудня 2022 о 14:16 | Мельник Ю. В. | no comments

12 грудня, для учнів 4 класів відбулася зустріч з головою районної організації Червоний Хрест Крівчук Марією Юріївною та спеціалістом з мінної безпеки Коцем Богданом Йосиповичем, які розповіли гімназистам про небезпеку даних пристроїв.

12 грудня 2022 о 21:59 | Кашуба І. Д. | no comments

Сьогодні, 6 грудня, відбувся ІІІ етап гри «Патріот» приурочений Дню Збройних сил України. юнаки змагалися у вікторині «Ми знаємо все про Збройні сили України»
День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист.
Саме гра «Патріот» виховує в учнівській молоді патріотизм, повагу, любов до Батьківщини.

6 грудня 2022 о 20:10 | Кашуба І. Д. | no comments

Сьогодні, 5 грудня 2022 року, в Бродівській гімназії ім. І.Труша в рамках програми Tolocar, яка впроваджується Німецьким урядом через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та імплементується в співпраці з HIWW і MitOst e.V. за підтримки «Карітас-Броди» проводиться практичний майстер-клас на якому учасники зможуть роздрукувати свою першу 3d модель. Учасники(ці) навчаться працювати в програмі для 3d моделювання, створять свій власний проєкт - брелок, ознайомляться із процесом підготовки моделі для друку і основами роботи принтерів, та роздрукують брелок на сучасному 3d принтері.

5 грудня 2022 о 19:06 | Кашуба І. Д. | no comments

30 листопада учні 4 класів взяли участь у захисті проєктів «Моє місто Броди».
Творчі команди представили цікаві презентації про дивовижні місця містечка, про неперевершені пам’ятки архітектури, про видатних людей Бродівщини.

1 грудня 2022 о 14:13 | Кашуба І. Д. | no comments

24 листопада в актовому залі відбувся ІІ етам гри Патріот». Старшокласники представляли свої відеоролики про День Гідності і Свободи.
День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь

24 листопада 2022 о 21:52 | Кашуба І. Д. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.